Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda Patryka, dobry był [*] Nie mogę nadal w to uwierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny straszna tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh napisał:
Parking pod Bigmarem stoi niemal pusty... To zaledwie 5 minut spacerkiem od Lubartowskiej.
No to Ciebie poniosło... Ostatnio jeździłem po tym magicznym parkingu 15 minut zanim cokolwiek znalazłem. A te 5 minut to chyba jakimś marszobiegiem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm napisał:
A kiedy ktoś zginie na Hempla koło domu kultury, bo zaparkowane samochody zasłaniają widok w kierunku Okopowej i Kołłątaja?
Niestety nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamski napisał:
Niestety nie wiem.
http://pl.wikipedia....anie_retoryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pepsi napisał:
a co się stało z psem co z psem czy pies przeżył
pies przeżył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szkoda Patryka, dobry był [*] Nie mogę nadal w to uwierzyć.
Dokładnie...Patryk świetny dzieciak;(( Tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to Patryk K.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kara napisał:
Czy to Patryk K.?
nie to nie Patryk K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak mi szkoda tego dzieciaka.Chodzę tą drogą codziennie do pracy,czasem widziałam chłopca z czarnym pieskiem,może to On...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
nie to nie Patryk K.
Dzięki, ulga, że nie on. Tragedia, że inny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto by to nie byl to jest tragedia dla najblizszych,szczere wyrazy wspolczucia dla bliskich..mam syna starszego o rok i tez wychodzi z pieskiem na spacery,niewyobrazalna tragedia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Skąd wiesz, że był wierzącym, że był katolikiem, chrześijaninem? Weź nie pitol koleś, bo brzmisz jak fanatyk religijny i ośmieszał zmarłego.
Ludzie wierzący to dla ciebie fanatycy? Gratuluję. Zioniesz tolerancją spod znaku czerwonej gwiazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy bym nie kupił samochodu w benzynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu gadac czesto jezdze MPK szczegolnie trajtkami I wiecznie na Lubartowskiej sa frywolne przejscia pieszych I gadanie w stylu ze nie widzial czy nie mogl .... Jest do bani bo laza na codzien po ulicy a kawalek dalej jest oznakowane przejscie ale po co jak mozna lazic tak ..... A okolica tez nie za specjalna na tlumaczenie kogos bo same pijaki I zlodzieje tam mieszkaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda dziecka , ale co z psem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies trafil do schroniska, hasky
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAGEDIA LUDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest tu jakiś moderator???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Skąd wiesz, że był wierzącym, że był katolikiem, chrześijaninem? Weź nie pitol koleś, bo brzmisz jak fanatyk religijny i ośmieszał zmarłego.
Marcinku, pomyśl czasami zanim coś nabazgrzesz na forum. To czy ktoś jest/był wierzącym czy też nie, nie ma najmniejszego znaczenia i wpływu na to czy Bóg istnieje czy też nie. Bóg jest mimo tego czy ktoś wierzy czy też nie, wiem że może trudno ci to pojąć, ale może kiedyś to zrozumiesz, oby nie za późno.......(jak już staniesz na sądzie ostatecznym). Niech chłopiec spoczywa w Bogu. Kondolencje dla Rodziny chłopca i bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...